Haber

Şehit oğlunun yanına defnedildi

Şırnak’ın Dereler köyüne bağlı Dedeöğren mezrasında 13 Eylül 1989’da teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Komando Onbaşı Ömer Balkan’ın annesi Sevim Balkan, 33 yıl önce şehit olan oğlunun mezarının yanına defnedildi.

Şehit Onbaşı Ömer Balkan’ın annesi Sevim Balkan, bir süredir tedavi gördüğü Manisa Şehir Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Şehidin annesi, Balkan memleketi Manisa, Turgutlu ilçesi Musacalı Mahallesi, Manisa’nın Turgutlu ilçesi, ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından Musacalı mezarlığında, 1914’te şehit olan oğlu Komando Onbaşı Ömer Balkan’ın kabri yanına defnedildi. Şırnak Dereler köyüne bağlı Dedeöğren mezrasında 33 yıl önce teröristlerle çatışma çıktı.

Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Çetin Akın, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı. Halim Karaer, Şehit Aileleri Gaziler Dullar ve Yetimler Derneği Turgutlu temsilcisi Ahmet İlter, siyasi parti temsilcileri, daire başkanları ve müdürleri, Balkan aile yakınları ve vatandaşlar katıldı. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu