Haber

Özgür Özel’den “dikkatli olun” diyen Bülent Kuşoğlu’na yanıt, Abdüllatif Şener eleştirisi

CHP Küme Başkanı Özgür Özel, CHP’den istifa ettiğini açıklayan ve cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini açıklayan Abdüllatif Şener’in açıklamaları hakkında, “Kalbim kan donarak izledim” dedi. Özel daha sonra şunları söyledi:

“Şener konusunda, CHP’nin Şener’in vicdanlı bir muhafazakar olduğu iddiasıyla toplumun belli kesimlerine ulaşan CHP listelerinde kendisine yer bulduğunu söylemek gerekir.

“SORUMLULUK DÜŞÜKSE, KAÇMAYACAĞIM”

Özgür Özel, “Aday olur musunuz” sorusuna, “Sorumluluk düşerse adaylıktan kaçmayacağım” yanıtını verdi.

Özel’in Bülent Kuşoğlu’nun açıklamalarına verdiği yanıt şöyle:

“Seçim sonuçları her düzeyde fiyatlanıyor. Sayın Genel Başkanımız Sayın İmamoğlu ile farklı değerlendirmelerimiz oldu. CHP değişimden bahsediyor. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ‘değişimin önünü açacağım’ diye konuşuyor. İşte bu noktadayız CHP tek parçadır CHP Grup Başkanı olarak ben, İBB’nin seçilmiş belediye başkanı olarak Sayın Ekrem İmamoğlu, Genel Başkan olarak da sayın Genel Başkanımız son derece dikkatli bir dil kullanıyorum. ifadeler bireysel uyarılardır.Bu uyarılar sayın Genel Başkanımızındır.Onun sevmediği bir tarzdır.Ama tam da olması gerektiği gibi bir yerden tartışıyoruz ve sıkıntıdayız.”

KAYNAK: GAZETE DUVARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu