Haber

Müge Anlı, evlilik vaadiyle aldatılan adamın evli olduğunu öğrenince çok sinirlendi.

ensonhaber.com

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert birbirinden ilginç konuları tartışmaya devam ediyor.

Son olarak programa başvuran Doğan Daşkın isimli kişi, TikTok üzerinden tanıştığı bir kadına aşık olduğunu söyledi.

Bir süre birlikte yaşayan Daşkın, aşık olduğu kadının hayvanlarını çaldığını ve ortadan kaybolduğunu söyledi.

TikTok’ta buluştular: Kız arkadaşının onu aldattığını ve kaçtığını söyledi

İlişkilerinin kısa sürede aşka dönüştüğünü iddia eden Daşkın, şöyle konuştu: “Neyim varsa aldı gitti. Hayvanları çok severdi. Dışarı çıkamıyordu. Hayvanlara sevgisini paylaşasınız diye 2 kuzu aldım. Bir odada tutuyorduk. Kuzuların ikisini de aldı. ve kuşlar ve kaçtılar.”söz konusu.

Yaşayıp gönülleri dolandıran Doğan Bey, “Bu kadının hayvan sevgisi yalandı. Bu şekilde herkesi kandırıyor, dolandırıyordu. O gittikten sonra bana her şey anlatıldı. Bunu anladım.”söz konusu.

“3 kişi gelip kuzuları, tabakları ve benim kıyafetlerimi arabaya götürdü”

Fatma’nın 9 aydır birlikte yaşadığı kendisinden 16 yaş küçük sevgilisi; Kuzularının ve kuşlarının kaybolmasına isyan eden Doğan Daşkın, canlı yayında hüngür hüngür ağladı. Doğan Bey yaptığı açıklamada, “Kuşları doğum gününde ona hediye etmiştim. Kuşlardan birine benim, diğerine de kendi ismimi verdi. Üç kişi gelip kuzuları, tabakları, benim kıyafetlerimi arabaya aldı.”ifadeleri kullandı.

TikTok üzerinden tanıştığı Fatma Hanım tarafından evlilik vaadiyle kandırıldığını belirten Sn. “Ben onun bir melek olduğunu sanıyordum.”söz konusu.

“Mehmet adında bir adamı akrabası olarak tanıttı, aşk yaşadı”

Fatma Hanım Hakkında “Kızlar ‘Aşık olmuş, adı Murat’ dediler. Adım Doğan ama o bana hep Murat derdi. Herkesi ona aşık sanıyor.”Doğan Bey bu sözleri kullanarak erkek arkadaşını kendisine akraba olarak tanıştırdığını iddia etti.

çizgi, “Mehmet adında birini akraba olarak tanıttı. Akraba değildi. Onunla da aşk yaşadı. Mehmet bana bütün gerçekleri anlattı. Evleneceğim vaadiyle onu kandırdı.”söz konusu.

Müge Anlı sözlerini şöyle bitirdi: Evlisiniz, neden evlilik vaadiyle aldatıldınız diyorsunuz?

Müge Anlı bu anlarda, “Bekar değil misin?”Evli olduğunu belirten ve eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran Doğan Bey’e sert çıkıştı.

“Evlisiniz. Neden evlilik vaadiyle dolandırıldığınızı söylüyorsunuz?”diyerek uyaran Müge Anlı, “Bir kadınla arkadaşça bir hayatın oldu. O da gitti”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu