Haber

Mehmet Ali Erbil’in ‘Yoksulların Hastane Yemeği’nden Gelen Pay Tepkilerin Odağında!

Sosyal medyanın gündeminden düşmeyen ünlü isim Mehmet Ali Erbil, hemen her davranışıyla adından söz ettiriyor. Son olarak yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Erbil, bu sefer de hastane odasından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu. ‘Kötü yemek’ notuyla paylaştığı fotoğraf kısa sürede tepkilere neden oldu.

Detaylar burada…

Ekranların tanınan yüzü Mehmet Ali Erbil uzun süredir seyirci karşısına çıkmıyordu.

Geçtiğimiz yıllarda evinde rahatsızlanarak uzun süre tedavi gören Erbil, sonunda sağlığına kavuştu. Birkaç ay önce tatil için gittiği Kıbrıs’ta hastaneye kaldırıldığını öğrendik. Erbil’in sağlık durumuna ilişkin gelişmeleri kardeşi Yeşim Erbil duyurdu.

Yeşim Erbil, ifadelerinde, “Kriz geçirdi ama şu an iyi, hastaneden çıktı” dedi. Sözlerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil’in rutin serum tedavisi gördüğü açıklandı ve hastaneden taburcu olduktan sonra bu tedavinin devam edeceği söylendi. Sağlığına kavuşan Erbil, bu sefer sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündemimize gelmeye başladı.

Son zamanların en popüler uygulaması TikTok’ta hesap açarak paylaşımlara başlayan Erbil, kısa sürede sosyal medyanın diline düştü.

“TikTokçu geldi hanımefendi” sözleriyle paylaşımlara başlayan 65 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, hem görsel paylaşarak hem de canlı yayın açarak kullanıcıların ilgisini çekti.

Yaptığı her paylaşımla adından söz ettiren Erbil, bu kez hastane odasından tepki toplayan bir fotoğraf paylaştı.

Rahatsızlığı nedeniyle hastanede rutin tedavisine devam eden ünlü oyuncu, hastane odasında yemek yediği anları paylaştı.

Suşi yerken görüntülenen Erbil, fotoğrafın açıklamasına “yoksulların hastane yemeği” notunu düştü.

Bu paylaşım özellikle açıklama nedeniyle birçok eleştirinin nesnesi oldu. Sosyal medyada tepki gösteren bazı kullanıcılar, bu paylaşımı Erbil ile ilişkilendiremediklerini belirtti.

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

haberayancik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu