Haber

İstanbul Şile’ye ‘En iyi belediye etkinliği’ ödülü

Nurcan KIRCALI / İSTANBUL (İGFA) –Turizm ve aktivite bölümünün “Oscar’ı” olarak değerlendirilen ödül töreninde seçici kurul tarafından 25 farklı proje ödüllendirilirken, En İyi Belediye Etkinliği kategorisindeki ödül ise 34. Uluslararası Şile Kumaş Kültür ve Sanat Festivali’nin oldu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ikinci kez ev sahipliği yaptığı etkinlik kapsamında düzenlenen törende 25 farklı kategorideki projeler ödüllendirildi. Başak Koç’un ev sahipliğinde düzenlenen törende, alanında en başarılı marka, proje, etkinlik ve isimlere ödüller takdim edilirken, “Şile Belediyesi adına” birinciliğe layık görülen ödülü Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı aldı. En İyi Belediye Etkinliği” kategorisi.

Bunun, Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali’nin bu yıl kazandığı ikinci ödül olduğunun altını çizen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, farklı alanlarda yapılan çalışmaların farklı kurumlar tarafından çeşitli ödüllerle taçlandırılmasının gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Farklı kurumların düzenlediği törenlerde yaptığı çalışmalar ve yürüttüğü projelerle ödüle layık görülen Şile Belediyesi, 2019 yılından bu yana toplam 9 farklı ödüle layık görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu