Haber

Çankaya’da otomobilin aynaları ve sileceği kırıldı, şüpheli görüldü

ANKARA’nın Çankaya ilçesinde Yağız U. (38), kız arkadaşının ayrılıkları sırasında görüştüğü GG hakkında, arabasının dikiz aynası ve sileceğini kırdığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Aracın hasar görme anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Yağız U., 12 Ocak’ta evinin önüne park ettiği otomobilinin dikiz aynası ve sileceğinin kırıldığını komşularının ihbarı üzerine öğrendi. Çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Yağız U., aracına zarar veren şahsın ayna ve sileceği kendi aracının bagajına koyduğunu gördü. Yağız U., şüphelinin kız arkadaşı ZU ile bir süre ayrı kaldıkları sırada görüştüğü GG olduğunu iddia ederek polise şikayette bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yağız U., GG’nin kız arkadaşı ZU ile ayrı kaldıkları sırada görüştüğünü belirterek, “Muhtemelen takip ediyordu. Çünkü arabamı ve evimi biliyor. Komşularımın arabaya zarar verdiğini görüp polisi aradı. Polis beni aradı. Komşular da korktular ve ‘Acaba bizim arabamıza da zarar verir mi’ dediler. Adam arabayı çalışır halde bırakıp aynayı ve silecekleri kırıp bagaja attı. Şikayette bulunduk. Kız arkadaşı da korkuyor. Bir an önce bulunmasını istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu