Haber

Aliağa’da futbol şöleni başlıyor

Aliağa Belediyesi SporOkulları tarafından düzenlenen 17. Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve 5. Şenol Köse Şampiyonlar Ligi futbol turnuvası 28 Mart 2023 Salı günü başlayacak.

Aliağaspor’un altyapısında oynarken kaza sonucu hayatını kaybeden Kemal Harman, Övünç Yüksel, Doğancan Üzüldü ve Aliağaspor’da uzun süre teknik direktörlük yapan Şenol Köse’yi anmak için her yıl düzenlenen futbol turnuvası 2016 yılında aramızdan ayrılan oyuncu bu yıl da bir futbol şölenine imza atacak. .

Aliağaspor FK Aslı Kavaklıoğulları Altyapı Tesislerinde düzenlenecek turnuvaya ‘Yıldızlar’ ve ‘Gençler’ kategorilerinde 12 takım ve 88 sporcu katılıyor. 3.lük ve 4.lük maçları 3 Mayıs 2023 Çarşamba günü, final maçları ise 4 Mayıs 2023 Perşembe günü oynanacak. Kupalar, turnuva sonunda yapılacak ödül töreninde sahiplerini bulacak. turnuva. Törende tüm sporculara madalya verilecektir.

Turnuvada ‘Yıldızlar’ kategorisindeki maçlar 28 Mart 2023 Salı günü saat 17.00’de oynanacak; ‘Gençler’ kategorisindeki maçlar 18.30’da başlayacak. ‘Yıldızlar’ finali 4 Mayıs saat 18.00’de yapılacak; ‘Gençler’ finali saat 19.00’da oynanacak. – İZMİR

kuyucakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cebeci Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu